Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranking szkół średnich z Lublina - Ile punktów potrzebujesz, aby się dostać

Utworzony przez kaśka, 19 marca 2010 r. o 10:33
http://www.veoh.com/watch/v20990401JFESCnHF Film o Biskupiaku 2011
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To też o biskupiaku http://www.youtube.com/watch?v=veb6YBbOY_c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co powiecie o VI i IV LO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~paula~ A jak z matmą w klasie menadżerskiej...? Nie jestem z matmy orłem, do tej pory wolałam przedmioty humanistyczne. Nadal lubię polski i WOS, ale totalnie męczy mnie historia. Poza tym uznałam, że matma bardziej przyda mi się do jakiejś pracy w biurze czy coś w te gusta ( mam rację ? ). Tak więc nie jestem jakąś miłośniczką matmy, ale zmęczę ją chyba . Tylko własnie interesuje mnie poziom tego przedmiotu w tej klasie... Bo jeśli to jest jakiś mega wysoki poziom, to chyba nie dam rady... A co to tego angielskiego i podziałów na stopnie znajomości to moim zdaniem super pomysł. Mnie też interesuje menadżerska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orientuje sie ktos jakie progi punktowe sa w Vetterow i XIX ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vetter za I naborem coś koło 120 a XIX na pewno niżej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydatne info o Biskupiaku http://home15.edu.com.pl/lubelszczyzna/Kandydat/oferta_szkola_oferta.php?idszkola=404&session_id=a0432091284becec66984fcb19f4c47c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malit napisał:
od 2007r w Zamoyu ,4 osoby popełniły smaobójstwa przez szkołe.... ostatnio w lutym chłopak rzucił się z wieżowca.
coś wydaje mi się ,że masz źłe informacje , bo te osoby nie miały problemów ze szkołą i to co zrobiły to sprawy rodzinne , miłosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY KTOS WYPOWIE SIE NA NEMAT 4 LO ? ile ptk i jaki poziom i atmosfera ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a orientuje sie ktos od ilu punktów do XXIII LO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.gimnazjum10lu.republika.pl/linki.html tu macie wszystkie progi z poprzednich lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co myslicie o XVI lo - vetterow , o klasie dziennikarskiej ? warto sie tak wybierac ? jaka panuje atmosfera w tej szkole ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XVI LO to szkoła szarych myszek, osób przeciętnych. Nie ma wyścigu szczurów, ani osób ambitnychh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde za moich czasów trzeba było mieć duzo więcej pkt żeby dostać się do dobrego liceum niż teraz. Cieszcie się dzieciaki bo żyjecie w lepszych czasach:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam iść do "Stasia" albo do Zamoya, ale po przeczytaniu waszych wypowiedzi musze stwierdzić, że kompletne się rozczarowałam. Ucze się bardzo dobrze, testy przewiduje na minimum 150 pkt. Jaką polecacie szkołe, dobrą oczywiście, w której czegoś się naucze? Gdzie nie będzie "wyścigu szczurów", a uczyć będę się mogła sama - bez pomocy korepetytorów, bo nauczyciele przekażą mi potzrzebną wiedze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaaśś napisał:
Miałam iść do "Stasia" albo do Zamoya, ale po przeczytaniu waszych wypowiedzi musze stwierdzić, że kompletne się rozczarowałam. Ucze się bardzo dobrze, testy przewiduje na minimum 150 pkt. Jaką polecacie szkołe, dobrą oczywiście, w której czegoś się naucze? Gdzie nie będzie "wyścigu szczurów", a uczyć będę się mogła sama - bez pomocy korepetytorów, bo nauczyciele przekażą mi potzrzebną wiedze?
może v lo? bardzo dobra szkoła. mówią, że jest troszeczkę niższy poziom niż był, ale moja znajoma jest teraz w pierwszej klasie i twierdzi, że poziom jest ok, nauczyciele fajni, zawsze pomogą. albo iv lo lub ix? także bardzo dobre szkoły. w czwórce jedynie budynek jest wadą. ja osobiście wybieram się do 8...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xdd napisał:
może v lo? bardzo dobra szkoła. mówią, że jest troszeczkę niższy poziom niż był, ale moja znajoma jest teraz w pierwszej klasie i twierdzi, że poziom jest ok, nauczyciele fajni, zawsze pomogą. albo iv lo lub ix? także bardzo dobre szkoły. w czwórce jedynie budynek jest wadą. ja osobiście wybieram się do 8...
zapomniałam jeszcze o biskupiaku. ponoć świetna szkoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich Wie ktoś moze czy w Lublinie jest moze jakas szkoła średnia związana z leśnictem ?lub technikum również o profilu leśniczym ?lub jaki kolwiek inny profil związany z praca w lesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłosz napisał:
Witam wszystkich Wie ktoś moze czy w Lublinie jest moze jakas szkoła średnia związana z leśnictem ?lub technikum również o profilu leśniczym ?lub jaki kolwiek inny profil związany z praca w lesie
jest technikum leśne, ale niepubliczne. publiczne znajduje się w Biłgoraju. nie polecam leśnictwa, ciężko znaleźć później posadę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nei zgadzam sie z ta opinia. jestem uczennica 23 i nei narzekam.uwazam ze poziom biol chemu przykladowo jest na wysokim poziomie, nauczycielom zalezy oczywiscie w kazdej szkole sa wyjatki ktore maja gdzies dobro uczniow ale u nas jest ich nie wiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...